HAKKIMIZDA

Fabrikamız 1999 yılında Adana ili Çukurova ilçesi Pirili köyünde 10.000m2 arazi üzerinde kurulmuş olup 3500m2 kapalı alana sahiptir.  Faaliyete başladığı dönemden itibaren her yıl üretim kapasitesini, satışlarını ve ürün çeşitliliğini düzenli olarak arttıran fabrikamız yurt içi satışların yanı sıra 2013 yılından bu yana ihracat alanında da önemli bir gelişme göstermiştir.

Karaisalı bölgesinin özenle seçilmiş biberlerinden yıllık 2500 ton biber salçası üretim kapasitesine sahip olan fabrikamız aynı zamanda Bursa Karacabey bölgesinde yetiştirilen lezzetli domateslerle yıllık 2000 ton domates salçası üretimi gerçekleştirmektedir. İşletmemiz üretim sezonunda yaklaşık 50-60 kişiye iş istihdamı yaratarak bulunduğumuz yöreye de ekonomik bir katkı sağlamaktadır.

ISO ve Helal sertifikalı ürünlerimizle yurt içi ve yurt dışı piyasada  ürün kalitesini kabul ettirmiş olan firmamız sektörde hak ettiği yerini almak için sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Kurulduğu yıldan itibaren Biber Salçası ve Domates Salçası üretimi gerçekleştiren tesisimiz biber salçası üretiminde Türkiye genelinde ünlenmiş, tadı ve lezzeti beğeni kazanmış olan "KARAİSALI" yöresi kırmızı biberini kullanmaktadır. Ağrı kesici, iltihap sökücü, mide asidini düzenlemesi, mikrop öldürmesi, kolesterol düşürmesi ve zayıflatması, kanserli prostat hücrelerine enjekte edildiğinde parçalanarak yok olması gibi birçok olumlu etkileri uzmanlar tarafından araştırılıp ortaya çıkarılan kırmızı biberi biz de bu nedenle doğadan biber olarak alıp, sofranıza "BİBER SALÇASI" olarak sunuyoruz.  Domates salçalarımızda ise Karacabey bölgesinin özenle seçilmiş lezzetli domatesleri tercih edilmektedir.

Afiyet Olsun...

Misyon;
Kendini geliştiren dürüst, şeffaf, teknolojiyi yakından takip ederek ve kimliğinden ödün vermeden kaliteli ürünler üretmek.

Vizyon;
Emin adımlarla büyüyerek, üretim ve satış alanlarında sektörünün en iyileri arasında yer alarak, ‘’Pirili’’ve ‘’1Önde’’ markalarımızın yurtiçi ve yurtdışında birçok noktada müşterilerimizle buluşmasını sağlamak.